+ Авторизация

0 $ to 350 000 $

Мы нашли 0 объекты. View results
Расширенный поиск

0 $ to 350 000 $

мы нашли 0 результаты
Результаты вашего поиска

Сонячні електростанції для підприємств

Опубликовано 11/06/2020
| 0

Зі зростанням вартості електроенергії для юридичних осіб багато підприємств переходять на альтернативні відновлювальні джерела енергії, зокрема, на сонячну. Держава підтримує цю ініціативу і гарантує фіксацію ставок по «зеленому» тарифу до 2030 року. Таким чином, підприємства можуть не лише забезпечити власні потреби, а й отримати додатковий дохід від продажу електроенергії.

Переваги сонячної електростанції для підприємства

Встановлення геліосистеми для об’єктів підприємницької та комерційної діяльності компенсує власне споживання та зменшує споживання з мережі. Окрім того:

  • Собівартість продукції знижується і практично не залежить від коливань на енергетичному ринку;
  • Підвищується рентабельність бізнесу, оскільки зменшуються витрати на електропостачання;
  • Конкурентоспроможність підприємства зростає за рахунок зменшення витрат та можливості перерозподілу коштів;
  • Використання альтернативних джерел позитивно впливає на імідж підприємства, оскільки його діяльність стає більш екологічною;
  • Підвищується інвестиційна привабливість.
  • До того ж витрати на встановлення сонячної електростанції окупляться за досить короткий термін.

Види функціонування СЕС для бізнесу

Сонячні електростанції – найбільш поширене джерело електроенергії для різних підприємств. Для них не потрібно виділення окремих площ, адже сонячні батареї встановлюються безпосередньо на дах або на вільній земельній ділянці, а решта комплектуючих системи займає небагато місця. СЕС підходять для невеликих заводів, фабрик, підприємств сільськогосподарської та харчової промисловості, магазинів, СТО, автозаправок, готельно-ресторанних комплексів та інших об’єктів комерційної діяльності. Вона сприяє розвитку бізнесу, адже вартість електроенергії для підприємців зменшується.

Існує три варіанти використання СЕС для юридичних осіб:

  • Компенсація власного споживання. Система розрахована на забезпечення потреб підприємства електроенергією, генерованою сонячною електростанцією. А за недостатньої потужності, використовуватиме електричний струм від загальної енергомережі;
  • Збільшення електричної потужності. Встановлення сонячних панелей актуальне для підприємств зі значними електровитратами, коли місцевий постачальник не може надати необхідну потужність. Тоді геліосистеми є додатковим джерелом енергії.Діяльність підприємства необхідно підлаштовувати під роботу СЕС або ж встановлювати акумулятори, якщо електроенергія необхідна, наприклад, вночі;
  • Отримання доходу по «зеленому» тарифу. Така схема роботи передбачає продаж надлишку електроенергії державній компанії “Енергоринок”.

Вибір варіанту функціонування сонячної електростанції на виробництві залежить від кількості споживаної енергії конкретним об’єктом.

Сравнение объектов недвижимости