+ Авторизация

0 $ to 350 000 $

Мы нашли 0 объекты. View results
Расширенный поиск

0 $ to 350 000 $

мы нашли 0 результаты
Результаты вашего поиска

Який матрац купити для ліжка: види, особливості

Опубликовано 19/06/2020
| 0

Людина третину свого життя проводить уві сні, тому для кожного важливий повноцінний нічний відпочинок, інакше постійний недосип позначиться на загальному самопочутті та працездатності. Величезну роль в цьому відіграє матрац. На ринку представлено більше 5 видів виробів. Однак далеко не кожне подарує комфортний сон. Дізнайтеся про особливості представлених на ринку варіантів і виберіть оптимальний.

матрац

Основні види матраців

На сайті є-матрац https://e-matras.ua/ukr/ пропонуються наступні види виробів:

  • Пружинні. Магазини пропонують 2 види виробів із залежним блоком Bonnel, де пружини зв’язані між собою, з незалежної конструкцією Pocket, де кожна частина упакована в чохол. Другий варіант кращий, оскільки відрізняється довговічністю, відсутністю скрипу. Однак його вартість на порядок вища.
  • Безпружинні. Замість блоків у виробах розміщується наповнювач. Від нього залежить жорсткість моделі, зносостійкість та інші параметри. Такі матраци мають ортопедичні властивості, підтримують хребет під час сну.
  • Вакуумні. З’явилися на ринку близько 30 років тому. Користуються великою популярністю серед мандрівників. Виготовляються з латексу. Виріб можна швидко згорнути в рулон і взяти з собою. Моделі відрізняються довговічністю і хорошою підтримкою хребта.
  • Латексні. Виготовляються з натуральних матеріалів. Дуже добре підходять для літніх людей, у яких діагностовано проблеми з попереком. Модель відрізняється підвищеною пружністю, тому під час сну хребет знаходиться в правильному положенні, а людина повноцінно відпочиває.
  • Ортопедичні. Мають жорстку поверхню. Допомагають людям з проблемним хребтом прокидатися бадьорими.
  • Анатомічні. Мають властивості ортопедичних виробів. Різниця полягає в тому, що під час сну модель приймає форму тіла сплячого, даруючи максимальний комфорт.

Виходячи з вищеописаних особливостей, нескладно вибрати відповідний матрац. Якщо грамотно підійти до вибору, вдасться висипатися щоночі і добре відпочивати.

матрац

Жорсткість матраца

При виборі моделі важливо враховувати її жорсткість. Представлено 3 типи:

  • М’які. Мають хороші ортопедичні властивості. В якості наповнювача найчастіше використовується латекс. Цей варіант підійде літнім людям, які мають захворювання суглобів, хребта, судин.
  • Середні. Властиві пружність. В якості наповнювача використовуються жорсткі та еластичні матеріали. Мають підтримуючі властивості, рекомендовані людям з проблемним хребтом і поперековим відділом.
  • Жорсткі. Суміш не містить м’які компоненти. При виготовленні використовується кокосова кора. Вироби підходять дітям, підліткам, дорослим. Вони добре впливають на хребет, дозволяючи повноцінно відпочивати під час сну.

При виборі матраца також важливо дізнатися про оббивку. Синтетика прослужить довше, але влітку буде некомфортно спати на таких моделях. Краще віддавати перевагу дихаючим матеріалами, тоді повітря буде вільно циркулювати. Всередині не будуть заводитися пилові кліщі, бактерії. Однак моделі з такими тканинами коштують дорожче, але в майбутньому з ними не виникне проблем.

Вибрати відповідний матрац непросто. Однак ця справа під силу кожному. Можна покластися на продавця-консультанта, вислухати його поради і рекомендації, але краще взяти процес у свої руки і зануритися в тематику. Такий підхід дозволить знайти оптимальний варіант, який буде дарувати комфортний сон довгі роки.

Сравнение объектов недвижимости